Večiereň bude o 17:00 hod.

V pondelok večer sa po sv. liturgii pomodlime Akatist požehnania rodín (1 – 7 ikos).

V utorok večer bude po sv. liturgii kurz liturgického spevu pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť spievať nápevy na liturgii sv. Bazila Veľkého.

Hneď po sv. liturgii pozývam na stretnutie všetky mamy, ktoré chcú vytvoriť modliace sa spoločenstvo modlitieb matiek.

Biblická škola bude vo zvyčajnom čase o 19:00 hod. v stredu večer.

Tichá adorácia bude vo štvrtok 12. februára ako zvyčajne.

V piatok 13. februára bude stretko detí na fare o 16:15 hod. Hneď po ňom bude nácvik zboríku a detská sv. liturgia o 17:30 hod. Po nej bude stretnutie prvoprijímajúcich detí a rodičov.

V sobotu večer sa po sv. liturgii pomodlime Akatist požehnania rodín (8 – 13 ikos).

Víkendovka pre mladých nášho dekanátu bude od 27. februára do 1. marca (piatok – sobota). Hlásiť sa môžu všetci vo veku 9 – 30 rokov v sakristii chrámu.

Kto by si chcel zakúpiť ikonu Sv. rodiny v cene 15,-€, nech sa nahlási v sakristii. Tí, ktorí ste si ju už objednali, tak by mala byť v najbližších dňoch.

Pozývame vás na divadelné predstavenie Lúče otcovstva (divadelná hra Karola Wojtylu), ktoré bude v DAD 15. februára o 19:00 hod. na tému prítomnosti, či skôr neprítomnosti otca v dnešných rodinách a iné. Viac info vzadu na plagáte.

Vzadu na stolíku nájdete tlačivo o poukazovaní 2% (3%) z dane pre federáciu skautov Európy (skautov či vodkyne). V prípade záujmu nás informujte v sakristii.

Vyšlo nové číslo časopisu Misionár a Informátor.

Vzadu na stolíku sú pohľadnice, ktoré maľovali deti z chudobných rodín z Prešova. Podporiť ich môžete kúpou týchto pohľadníc v ľubovoľnej sume. Všetky dary vložte do pripraveného košíka.

Ponúkame vám na predaj knihu Skúste a presvedčte sa, aký dobrý je Pán. Vysvetľuje detským spôsobom Sv. písmo. Doplnená je starobylými podobenstvami (midrašmi) a vhodná je pre všetkých, ktorí sa venujú práci s deťmi, či vychovávajú svoje vlastné deti. Taktiež pre prvoprijímajúce deti. Cena je 7,-€/ks. Viac informácií v sakristii.