Dnes je zbierka pre farnosť Šmigovec.

Popoludní vás pozývame na večiereň o 17:00 hod.

Odo dnes bude každú nedeľu ráno cca o 6:04 hod. (po správach) vysielaná na Rádiu Lumen modlitba Prvej hodinky z Liturgie hodín v našom obrade, ktorú nahrali bohoslovci.

Dnes popoludní sa uskutoční Deň rodiny (Family day), ktorý bude na námestí pred ľudovou bankou. V prípade nepriaznivého počasia program bude v PKO Čierny orol. Začiatok je o 13:00 hod. Srdečne pozývame.

V pondelok večer budú modlitby matiek, v utorok nácvik lit. spevu (pohreb po slovensky, kto môže a má, nech si donesie modlitebnú knihu Modlitby a piesne), v stredu biblická škola, vo štvrtok bude tichá adorácia a v piatok stretko a nácvik zboríku na fare o 16:15 hod. Detská sv. liturgia bude o 17:30 hod.

V pondelok ráno a v stredu večer bude moleben k Božskému srdcu.

V piatok 12. júna máme sviatok Božského Srdca Ježiša Krista. Sv. liturgie budú ráno o 6:30 hod. a o 17:30 hod. s myrovaním. V tento deň je voľnica.

V dňoch 12. – 14. júna vás pozývame na Bárkafest do Juskovej Vole. Pripravené sú vystúpenia gospelových kapiel, divadlo, katechézy, modlitby chvály, krátke filmy, svedectvá.

Budúcu nedeľu 14. júna vás pozývame na posledné modlitby chvál pred prázdninami tu do chrámu o 18:00 hod.

Na letné stretnutia mladých v Juskovej Voli sa môžete prihlásiť cez internet podľa turnusov, ktoré sú uvedené vzadu na plagáte.

V sobotu 13. júna pozývame na Farský deň rodiny so začiatkom o 10:00 hod. v chráme. Pozvanie platí pre všetkých, nielen pre rodiny. Čaká na nás veľa atrakcií, súťaží, kotlíkový guláš, opekačka, tombola (cena lístka 0,50,-€) a mnohé iné. Program bude prebiehať na ihrisku pri ZŠ Prostějovská. Plagát nájdete vzadu na nástenke.

Vzadu na nástenke nájdete plagát, ktorý pozýva mladých na Mladifest v Medžugorí v termíne 28. 7. – 7. 8. 2015. Záujemcovia nájdu potrebné informácie na plagáte.

Vyšlo nové číslo časopisu Slovo a na stolíku nájdete aj nový Informátor.