Dnes popoludní o 15.00 hod. bude veľká večiereň pred sviatkom sv. Mikuláša vysielaná online. Srdečne pozývame k spoločnej modlitbe.

V pondelok 6. decembra máme sviatok sv. Mikuláša. Online sv. liturgia bude o 18.00 hod.

V stredu 8. decembra máme prikázaný sviatok Nepoškvrneného počatia presv. Bohorodičky sv. Annou. Online sv. liturgia bude o 18.00 hod. Veľkú večiereň sviatku počatia sa pomodlime o 18.45 hod. v utorok 7. decembra online.

V stredu 8. decembra zakončujeme Rok sv. Jozefa. O 17.45 hod. sa pomodlime Akatist k sv. Jozefovi a na úmysel Sv. Otca, aby sme mohli získať plnomocné odpustky.

Vo štvrtok 9. decembra bude po sv. liturgii krátka eucharistická poklona. Obetujme ju za skoré otvorenie chrámov a zastavenie šírenia vírusu.

V piatok 10. decembra pozývame deti k online prežívaniu detskej sv. liturgie o 17.30 hod.

V nedeľu 12. decembra budú o 18.00 hod. modlitby chvál s katechézou vysielané online. Srdečne vás na ne pozývame.

Nakoľko nevieme, kedy sa znovu otvoria chrámy pre verejné slávenie bohoslužieb, tí z Vás, ktorí sa chcete vyspovedať pred Vianocami, môžete tak urobiť už od nasledujúceho týždňa. Spovedať budeme v pondelok – piatok dopoludnia v čase 9.00 – 10.00 a popoludní v čase 17.30 – 18.00 hod. Odporúčame, aby dopoludnia prichádzali dôchodcovia a tí, ktorí sú doma a popoludní tí, ktorí chodia do zamestnania.

Nový Informátor, ktorý vychádza k dnešnej nedeli, nájdete v predsieni v obálke pripnutej na nástenke.

Kto by si ešte chcel zakúpiť stolový kalendár o. redemptoristov, nech sa nám ozve telefonicky.

Naďalej je možná individuálna pastoračná služba. To znamená, že po dohodnutí si termínu sa s nami viete stretnúť a vieme vám poslúžiť sv. spoveďou, rozhovorom, podaním sv. prijímania a pod.

V tomto čase odlúčenia, ktorému sme sa opäť nevyhli, vás pozývame k spoločnej modlitbe za zastavenie pandémie, nachádzanie vhodných riešení, ktoré by nás takto neobmedzovali v duchovnom živote a k hojnému žehnaniu všetkým, ktorí spravujú a ochraňujú našu krajinu.

V prípade akejkoľvek potreby sme vám aj naďalej k dispozícii. Pred stretnutím nás najskôr kontaktujte telefonicky. Ak niekto chce zapísať slávenie sv. liturgie alebo priniesť milodar, môže tak urobiť kedykoľvek vhodením svojho daru či úmyslu do poštovnej schránky alebo sa nám ozvať. Ďakujeme všetkým, ktorí nás finančne podporili, nakoľko pri neverejnom slávení bohoslužieb zažívame finančný výpadok. Podporiť nás môžete prostredníctvom nášho bankového účtu (SK69 7500 0000 0040 0021 6918) alebo aj osobne. Vopred Pán Boh zaplať.