Dnes večer vás pozývame na modlitbu večierne o 17:00 hod.

Budúcu nedeľu 10. februára bude zbierka na podporný fond I. Účelom zbierky je zabezpečiť riadny chod arcibiskupského úradu a jeho komisií, ktoré napomáhajú pastorácií.

V pondelok večer budú modlitby matiek a telocvičňa na ZŠ Prostějovská, v utorok večer modlitby mužov a biblická škola, v stredu nácvik zboru nebude. Vo štvrtok bude tichá adorácia s Korunkou Božieho milosrdenstva a požehnaním v čase 19:00 – 21:00 hod. V piatok bude stretko na fare o 16:15 hod.

Katolícka univerzita v Ružomberku pozýva na deň otvorených dverí 5. februára o 10:00 hod. Plagát pozvania nájdete vzadu na nástenke.

V piatok 8. februára o 13:30 hod. v RTVS na Dvojke bude odvysielaný 60 minútový zostrih zo slávnostného Galavečera, ktorý sa uskutočnil pri príležitosti končiaceho sa Jubilejného roka Prešovskej archieparchie v Divadle Jonáša Záborského v Prešove. V tento deň sa po večernej sv. liturgii uskutočnia v našom chráme modlitby za obete obchodovania s ľuďmi so začiatkom o 18:15 hod. Modlitby budú v réžii našej gréckokatolíckej charity. Srdečne vás na ne pozývame. Bližšie informácie nájdete vzadu na plagáte. Z tohto dôvodu nebude detská sv. liturgia.

V nedeľu 10. februára vás pozývame na modlitby chvál so začiatkom o 18:00 hod.

V stredu 13. februára si náš chrámový zbor Hlahol pripomenie 15. výročie svojho založenia. Po večernej sv. liturgii vás pozývame na pásmo, ktoré si zboristi pripravili a srdečne nás naňho pozývajú. Pôjde o prierez celého ich pôsobenia.

Vyšli nové čísla časopisov Slovo+ (jeho cena je 1,50,-€) a Misionár (1,-€). Môžete si ich zakúpiť vzadu na stolíku.