Dnes je po oboch sv. liturgiách naša farská zbierka na dokončenie stavby.

O 16:00 hod. pozývame na modlitby matiek v rámci Trojdnia.

O 17:00 hod. vás pozývame na modlitbu každodennej večierne.

V pondelok večer budú modlitby matiek a telocvičňa na ZŠ Prostějovská (19:00 – 20:00), v utorok bude biblická škola, v stredu nácvik zboru. Vo štvrtok bude tichá adorácia s Korunkou Božieho milosrdenstva a požehnaním o 21:00 hod. Na fatimskú sobotu bude o 17:00 hod. Mariánske večeradlo.

Vo štvrtok 30. januára máme sviatok Troch svätiteľov. Sv. liturgie budú ráno o 6:30 hod. a o 18:00 hod. Po večernej sv. liturgii bude Večeradlo obetované za kňazov pred Najsv. Eucharistiou.

V piatok 31. januára pozývame všetky prvospovedajúce sa deti a ostatné deti farnosti na večer v chráme. Čaká na vás stretko, ukazovačky a agapé.

V sobotu 1. februára vás pozývame na fatimskú sobotu nášho dekanátu do Ľutiny. Kto by sa chcel zúčastniť, môže sa v sakristii nahlásiť na autobus a zaplatiť zálohu 2,-€.

V nedeľu 2. februára máme sviatok Stretnutie Pána. Sv. liturgie budú ako zvyčajne o 8:00 a o 10:00 hod. s myrovaním. Po sv. liturgii budeme požehnávať sviece, ktoré si môžete priniesť so sebou.

Vyšlo nové číslo časopisu Slovo. Predplatitelia si ho môžu vyzdvihnúť v sakristii a zakúpiť sa dá aj vzadu na stolíku. Tam nájdete aj nový Informátor.

Sestry služobnice, ktoré spravujú Dom sv. Kozmu a Damiána nás prosia o podporu ich projektu. Podporiť ich vieme bezplatnou sms správou. Vzadu v predsieni nájdete paravan o tomto projekte a z košíka si môžete vziať lístok s inštrukciami ako zahlasovať.

Pracovníci našej gréckokatolíckej charity nás prosia o podporu ľudí bez domova práve formou kúpy mesačníka – časopisu Cesta. Kúpou časopisu sa nielen dozvieme nové veci o kvalite života, ale zároveň pomôže týmto ľuďom tou najlepšou formou.