Dnes je po oboch sv. liturgiách naša farská zbierka na dokončenie stavby.

V pondelok večer budú modlitby matiek a telocvičňa na ZŠ Prostějovská, v utorok večer modlitby mužov a biblická škola, v stredu bude nácvik zboru. Vo štvrtok bude tichá adorácia s Korunkou Božieho milosrdenstva a požehnaním v čase 19:00 – 21:00 hod. V piatok bude stretko na fare nebude. Po detskej sv. liturgii o 17:30 hod. bude stretnutie mladých. V sobotu bude večiereň o 17:00 hod. a po večernej sv. liturgii Novéna k Matke ustavičnej pomoci.

Pre tých, ktorí sa nemôžu v nedeľu zúčastniť liturgického slávenia z dôvodu zamestnania či cesty dávame do pozornosti sv. liturgiu v sobotu večer o 18:00 hod., ktorá je s platnosťou na nedeľu.

Pozývame vás na fatimskú sobotu nášho prešovského dekanátu. Uskutoční sa v sobotu 2. februára v Ľutine. Kto by mal záujem ísť, nech sa príde nahlásiť do sakristie chrámu a zaplatí zálohu 2,-€.

Vyslovujem úprimné poďakovanie bohuznámej osobe, ktorá pre náš chrám zakúpila nový luster, ktorý nám podarovala. Nech vás náš štedrý Pán mnohonásobne odmení tým, čo najviac potrebujete.