Dnes bude o 17.00 hod. Veľka večiereň sviatku s lítiou. 

V pondelok máme prikázaný sviatok Zosnutia Presvätej Bohorodičky. Sv. liturgie s myrovaním budú ráno o 6.30 hod. a večer o 18.00 hod.

V stredu bude o 17.45 hod. Moleben k bl. P. P. Gojdičovi.

Vo štvrtok bude po večernej sv. liturgii  tichá adorácia ukončená Korunkou Božieho milosrdenstva a požehnaním o 21.00 hod.

Budúcu sobotu t.j. 20. augusta veľká večiereň a večerná sv. liturgia nebude.

Sv. liturgie vo Veľkom Šariši v mesiaci august nebudú.

Dávame vám do pozornosti, že v termíne 3. – 11. september 2022 budú v našom meste prebiehať sv. misie. Aj my sa zapojíme do mestských misií. Prídu k nám o. redemptoristi.

Pri sv. misiách bude obnova manželských sľubov. Špeciálne prosíme tie manželské páry, ktoré v tomto roku slávia 25. alebo 50. výročie manželstva, aby sa nahlásili  v sakristii do 21. augusta 2022.

Pozývame Vás na archieparchiálnu odpustovú slávnosť do Ľutiny, ktorá sa uskutoční 20. – 21. augusta a odpustovú slávnosť v Čirči v termíne 27. – 28. augusta. Program odpustových slávnosti nájdete vzadu na nástenke.

Srdečne Vás pozývame na 10. ročník pešej púte k relikviám bl. mučeníka Dominika Metoda Trčku, ktorá sa uskutoční v sobotu 27. augusta. Program púte nájdete vzadu na nástenke.

Minulotýždňovú zbierku na katechizáciu a katolícke školy  sme podporili sumou 217,65,-€. Všetkým darcom úprimne Pán Boh zaplať.