Dnes je po oboch sv. liturgiách zbierka na GTF PU a cirkevné školy. Účelom zbierky je finančná pomoc na rozvoj Gréckokatolíckej teologickej fakulty Prešovskej univerzity a cirkevných škôl Prešovskej archieparchie.

Budúcu nedeľu 20. januára bude naša farská zbierka na dokončenie stavby.

V pondelok večer budú modlitby matiek a telocvičňa na ZŠ Prostějovská, v utorok večer modlitby mužov a biblická škola, v stredu bude nácvik zboru. Vo štvrtok bude tichá adorácia s Korunkou Božieho milosrdenstva a požehnaním v čase 19:00 – 21:00 hod. V piatok bude stretko na fare o 16:15 hod., detská sv. liturgia o 17:30 hod. a po nej stretnutie detí pripravujúcich sa na prvú sv. spoveď a ich rodičov. V sobotu bude večiereň o 17:00 hod.

Hnutie na pomoc rozvedeným kresťanom pozýva na modlitbové stretnutie v utorok 15. januára o 17:00 hod. v Katolíckom kruhu na Jarkovej 77. Viac informácií nájdete vzadu na plagáte.

Vo štvrtok 17. januára bude po večernej sv. liturgii Moleben k bl. P. P. Gojdičovi s uctením si jeho ostatkov.

Vyšlo nové číslo časopisu Slovo. Predplatitelia si ho môžu vyzdvihnúť v sakristii, ostatní zakúpiť vzadu zo stolíka za zmenenú cenu 0,80,-€. Na stolíku nájdete na predaj nový časopis Milujte sa!, ktorý si môžete zakúpiť za cenu 1,50,-€. Okrem toho tam nájdete aj nové číslo farského Informátora.

Pozývame vás na fatimskú sobotu nášho prešovského dekanátu. Uskutoční sa v sobotu 2. februára v Ľutine. Kto by mal záujem ísť, nech sa príde nahlásiť do sakristie chrámu a zaplatí zálohu 2,-€.