• V utorok 22. júna bude po večernej sv. liturgii spojená skúška všetkých členov nášho chrámoveho zboru Hlahol.

  • Štvrtok 24. júna je sviatok Narodenia sv. Jána Krstiteľa. Poriadok sv. liturgií sa v tento deň nemení. Sv. liturgie budú o 6.30 sl. a 18.00 csl. Pri obidvoch sv. liturgiách bude myrovanie.

  • Piatok, 25. jún, je posledným piatkom školského roku a preto pri večernej detskej svätej liturgii, je posledná možnosť doniesť diskos s čiastočkami. Následne na budúcu nedeľu, 27. júna si urobíme vyhodnotenie „zberateľskej súťaže“ a to na farskej opekačke. Stretneme sa o 16.00 tu pri farskom chráme a odtiaľ vyrazíme do prírody na opekačku. Suroviny na opekanie nech si donesie každý sám, my zaobstaráme nápoj a možno aj iné prekvapko.

  • Nedeľa, 27. júna je poslednou v mesiaci a preto sa pri obidvoch sv. liturgiách uskutoční zbierka na farskú budovu. Zároveň poobede v nedeľu bude v našom chráme otvorené modlitebné stretnutie Evanjelizačnej školy sv. Mikuláša pod vedením o. Jozefa Marettu. Začiatok stretnutia je o 14.00 hod.

  • Spoločenstvo modlitieb matiek, Vás pozýva na modlitbové trojdnie v Konkatedrále sv. Mikuláša, v dňoch 25.-27. júna, po večernej svätej omši.

  • V predstihu chceme oznámiť, že odpustová slávnosť v našej farnosti ku cti bl. hieromučeníka Pavla Petra Gojdiča bude v nedeľu 11. júla (nedeľa pred 17. júlom). Duchovný program a obnova pred odpustovou slávnosťou sa začne tak ako každoročne od stredy (7. júla). Duch. obnovu bude viesť nám známy o. misionár Mikuláš Tressa CSsR. Skúste si od stredy až do soboty naplánovať svoj program tak, aby ste mohli mať účasť na večerných sv. liturgiách. Chceme vás pozvať hlavne do sprievodov po našom sídlisku (vo štvrtok – eucharistický a v piatok krížová cesta). Tiež vás prosíme o modlitby za celý priebeh a požehnanie týchto výnimočných dní pre našu farnosť.

  • Pozývame deti a mládež našej farnosti na Letné stretnutie mládeže našej archieparchie v Juskovej Voli. Termíny turnusov nájdete vzadu na nástenke. Prihlásiť sa môžete v sakristii chrámu najneskôr do 30. júna 2010.