• V stredu 14. septembra je Sviatok Povýšenia sv. kríža. Sv. liturgie v tento deň budú o 6.30 csl.; 16.30 sl. a 18.00 sl. Pri všetkých sv. liturgiách bude myrovanie. V tento deň sa zachováva zdržanlivosť od mäsa.
  • Vo štvrtok 15. septembra je Sviatok Presv. Bohorodičky Spolutrpiteľky ( v záp. obrade Sedembolestnej P. Márie).  Keďže je tento deň aj štátnym sviatkom, sv. liturgie budú ako v nedeľu o 8.00 csl. a 10.00 sl.
  • Všetky deti našej farnosti pozývame na detské sv. liturgie v nezmenenom čase, stále v piatok o 17.30 hod. Na detské sv. liturgie pozývame všetky deti, zvlášť tie, ktoré sa budú pripravovať v tomto školskom roku na prijatie sviatosti pokánia a Eucharistie. Aj na tento školský rok sa pripravuje pre detské sv. liturgie séria úloh a každý bude podľa vynaloženej námahy na konci školského roka odmenený. V tomto roku budeme bližšie spoznávať osobnosti sv. Cyrila a Metoda – slovanských apoštolov, začneme ako správny školáci abecedou.
  • Budúca sobota je 17 – teho v mesiaci. Preto sa budeme po večernej sv. liturgii modliť moleben k úcte nášho patróna bl. biskupa Pavla Petra Gojdiča.
  • V nedeľu 18. septembra bude pri obidvoch sv. liturgiách zbierka na podporu a pomoc pre náš Kňazský seminár.
  • Gréckokatolícke mládežnícke centrum v Juskovej Voli pozýva mladých našej archieparchie na Púť mládeže do Ľutiny. Program púte sa začína v piatok 23. septembra o 19.30 hod. sv. liturgiou na Mariánskej hore a potrvá až do soboty 24. septembra, ukončený bude popoludňajším gospelovým koncertom a malým divadelným predstavením.